Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zpět na rozcestí

Obrazek

Jak to jen ten kůň dělá? Jak si kůň dokáže získat tak snadno lidské srdce? Jak to, že ač je lidé milují, jen tak málo z nich je dokáže pochopit? Jak je to možné? To asi proto, že mít rád nestačí...

Obrazek

Každý člověk, který miluje koně, jednou dospěje do stádia, kdy je jeden kůň pro něj něco víc... Jak ale pozná, že i on je něco víc pro toho koně?

Obrazek

Proč se lidé snaží lásku koní vynucovat násilím? Proč předpokládají, že když na ně kůň zařehtá, že je má rád? Proč zaměňují náklonost za zvyk? Proč nejsou schopni něčeho se vzdát, jen aby byli koním blíž? Proč si namlouvají věci, o kterých sami vědí, že nejsou zas až tak pravdivé?

Obrazek

Proč poroučet je tak snadné, zatímco porozumět tak složité? Proč na všechny otázky není jedoduché odpovědět? Proč se lidé snaží najít vždy to nejrychlejší řešení? Proč není možné se zastavit či vrátit? Proč to lidé odmítají? Proč panuje všude tendence jít dál, i když nejsou staré problémy vyřešené?

Obrazek

Proč většina lidí se nad těmito otázkami ani nepozastaví? Proč se odmítají zamyslet? Proč si nesáhnou na vlastní svědomí? Ani já nejsem ještě v tom stádiu, abych to dokázala, tak proč mě to všechno zajímá?

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

koně,koně, konééé

(zuzana, 19. 10. 2010 15:52)

já je prostě miluju. teď du dělat ukoli dnes jsem totiž nebyla ve škole. tyhle stránky jsou super musím si je někam zaznamenat ale nejlepší na tom je že je to o koních :)) vi se máte že máte laň mé ségry kamarátka měla zase na zahradě srnku:).

kone

(dominika, 24. 5. 2010 19:17)

volam sa dominika a viem ze tu mam vela chib ale to si nevsimajte.zacalo to ket som 1. krat isla na kone tam som si vsimla ze kon je jedno mudre a nadherne zviera....

Re: kone

(zuzana, 19. 10. 2010 15:47)

to nejhesči zviře jaky znam :)

KONĚ

(zuzana, 19. 10. 2010 15:43)

JE TO TĚŽKÉ PŘIZNAT ALE MÁŠ PRAVDU NĚKDY TAKOVÁ OPRAVDU SU, KONĚ JSOU TO NEJDULEŽITĚJŠÍ V MÍM ŽIVOTĚ ALE BUDEM SE STĚHOVAT TAKŽE KONĚ VIDÍM DVAKRÁT NEBO JEDNOU ZA MĚSÍC RODIČE TOTIŽ NEMAJÍ ČAS. A TAK MUSÍM ČEKAT PŮL ROKU A JEDEN MĚSÍC TEĎ UŽ JENOM ČTVRT ROKU ALE PRO MĚ JE TO CELÁ VĚČNOST KDYŽ KONĚ TAK MILUJEŠ JAKO JÁ UDĚLALA BYCH PRO NĚ VŠECHNO.